Grupy

Motylki - to dzielne 3 latki, które bawią się pod czujnym, dobrym i cierpliwym okiem s. Lidzi, p. Justyny, p. Karoliny i p. Renaty.

Sale zabaw - galeria

Pszczółki -  to dzieci 4 letnie, bardzo odważne przedszkolaki, są już z nami drugi rok.  Opiekują się nimi s. Jola, p. Dominika i p. Małgosia.

Sale zabaw - galeria

Biedronki – Wchodzisz do przedszkola i słyszysz gwar? Możesz być pewien, że to nasze Starszaki właśnie próbują znaleźć odpowiedź na piętrzące się w ich główkach pytania: Dlaczego? Kiedy? Po co? Niesłychanie energiczne, aktywne – zarówno w sferze fizycznej, poznawczej, jak i emocjonalno-społecznej – samodzielne, towarzyskie i pomocne. Żądne wiedzy, którą mają możliwość zdobywać w ciekawie wyposażonych kącikach zainteresowań. U nas nigdy się nudzą! O ich potrzeby i harmonijny rozwój dbają p. Anetka, p. Marlela i  p. Aneta.