Przedszkole nr 217 Sióstr Rodziny Maryi

Aktualności


RÓŻANIEC RODZIN

"Rodzina, która modli się zjednoczona, zjednoczona pozostaje. Różaniec święty zgodnie z dawną tradycją jest modlitwą, która szczególnie sprzyja gromadzeniu się rodziny. Kierując wzrok na Jezusa, poszczególni jej członkowie odzyskują na nowo również zdolność patrzenia sobie w oczy, by porozumiewać się, okazywać solidarność, wzajemnie sobie przebaczać, by żyć z przymierzem miłości odnowionym przez Ducha Bożego".  Jan Paweł II, List do Rodzin

Drodzy Rodzice,

Zachęcamy do uczestnictwa w Różańcu Rodzin, którego idea była przedstawiania na zebraniach poszczególnych grup. Więcej o tej inicjatywie na stronie:

Mamy już pierwsze chętne rodziny. Zgłoszenia oraz wszelkie pytania prosimy wysyłać do koordynatorki Różańca Rodzin - Pani Justyny z grupy Motylków: justyna.rozaniecrodzin@gmail.com
W mailu prosimy o podanie imion wszystkich osób dorosłych i dzieci, które będą się modliły oraz numeru telefonu do kontaktu.

Zachęcamy do obejrzenia programu "Rodzinny ekspres", który zostanie wyemitowany 3 października w TVP2. Gościć w nim będzie rodzina modląca się w Różańcu Rodzin.


Zaprośmy do naszych rodzin Maryję i przez Jej wstawiennictwo wypraszajmy potrzebne łaski dla nas i naszych bliskich!


<< Wróć do poprzedniej strony