RELACJA Z POŻEGNANIA STARSZAKÓW

„Hej przedszkole do widzenia, pozostaną nam wspomnienia…” – tak dzieci z grupy Motylków w dniu 26 czerwca śpiewały podczas uroczystości kończącej pobyt w naszym przedszkolu.  Starszaki po raz ostatni spotkały się w takim gronie i w miejscu, w którym przez trzy lata bawiły się, uczyły, znalazły kolegów i koleżanki.

GALERIA: OTWÓRZ

Sześciolatki wierszami i piosenkami podziękowały zarówno dzieciom jak też kadrze przedszkola za wspólny czas, a średniaki z grupy Biedronek pięknie pożegnały swoich starszych kolegów. Następnie miał miejsce ważny dla Motylków moment wręczenia dyplomów i upominków.

W tym dniu nie mogło zabraknąć wspólnej modlitwy  w kaplicy. Grupa Motylków wyraziła Dobremu Bogu swoją wdzięczność za czas spędzony w Przedszkolu Sióstr Rodziny Maryi, a po drodze odwiedziliśmy naszego Patrona – Św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego.

"Święty Zygmuncie, Patronie nasz, Ty każde dziecko z przedszkola znasz. Gdy żyłeś na ziemi troszczyłeś się stale o dzieci i mamę, o pracę dla taty, opiekuj się nami też. Rozmawiasz wciąż z Bogiem o dzieciach z Biedronek,  z Motylków i Pszczółek, o paniach i siostrach - i moje serce znasz."

Dobry Boże, dziękuję Ci za to życie które dałeś mi, dziękuję Ci za te wszystkie noce i dni, hojny jesteś tak, stworzyłeś dla nas ten piękny świat, i wszystko oddałeś nam, podziękować Tobie Boże chcę, za to wszystko co mam. (Arka Noego)
_____________________________________________________________________

Po oficjalnej części nastał czas na ostatnią wspólną zabawę – dzieci przeniosły się w krainę niczym z bajki, gdzie w powietrzu fruwały bańki mydlane, można było zagrać w krykieta, złowić złotą rybkę, czy spróbować swoich sił na szczudłach, a wszystko to okraszone pysznymi goframi i lodami. Taka moc atrakcji sprawiła, że nie wiadomo kiedy minął ten ostatni dzień grupy Motylków w przedszkolu.

GALERIA: OTWÓRZ

„Coś się zaczęło, coś się skończyło. Najważniejsze, że razem nam dobrze było!”

________________________________________________________________________________________

KOCHANI RODZICE!

Dziękujemy za te lata współpracy, dziękujemy za zaufanie. Dziękujemy za ciepłe słowa na pożegnanie, za każde dobro i życzliwość.

Maszyna do kolorów na pewno zainspiruje nas do przeprowadzenia z dziećmi twórczych i niezapomnianych zajęć plastycznych, DZIĘKUJEMY...

<< Wróć do poprzedniej strony