UWAGA!!! nowy komunikat

SZANOWNI PAŃSTWO,

Prosimy o zapoznanie się z NOWYM KOMUNIKATEM Mazowieckiej Policji skierowane do rodziców, opiekunów i uczniów, związane z sytuacją epidemiologiczną  nowy-apel-koronawirus.ppsx

______________________________________________________________________________________

Ministerstwo Edukacji Narodowej podjęło decyzję o dalszym ograniczeniu funkcjonowania szkół i placówek oświatowych w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID- 19.

Od 23 marca do 10 kwietnia nauka będzie realizowana na  odległość.

W związku z powyższym,  informuję Państwa, że nauczyciele będą przygotowywać odpowiednie materiały edukacyjne dla dzieci, w oparciu o realizowane w naszym przedszkolu programy dydaktyczno-wychowawcze:

Programy przedszkolne 2019/2020

Materiały będą sukcesywnie umieszczane  w aktualnościach w zakładce "Kształcenie na odległość"

<< Wróć do poprzedniej strony