SPEKTAKL RODZICÓW

CZTERODNIOWA WYCIECZKA

Drodzy Rodzice,

Zbliża się dzień  wycieczki do Krynicy Morskiej starszaków i średniaków. Poniżej udostępniamy ramowy plan. Przypominamy, że w dniach 18-22.06.2018 przedszkole dla dzieci z  grupy Biedronki i Pszczółki  będzie nieczynne. Cały personel  z tych grup wyjeżdża, aby zapewnić odpowiednią opiekę dzieciom.

Polecamy się modlitwom!!!

do  pobrania: pdf

ADAPTACJA

SZANOWNI PAŃSTWO, DRODZY RODZICE!

Aby pomóc dzieciom w  pierwszych krokach przedszkolnego życia zapraszamy na spotkania adaptacyjne: 4, 11, 25 czerwca od godz. 16.30 do 18.00. Ze względów organizacyjnych prosimy, aby na spotkanie przyszło dziecko z jednym rodzicem.

W trakcie trwania spotkań dziecko pozna:

• pomieszczenia przedszkola (sala, łazienka, szatnia)
  • ogród przedszkolny
  • personel
  • swoich rówieśników, z którymi od września będzie tworzyć grupę Biedronek

Co nas czeka w czerwcu?

11.06.2018, godz. 9.15 -  Audycja muzyczna „Wielka wyprawa przez nieznane morza i oceany”  /gitara/ - Bella Musica

12.06.2018, godz. 9.15 -  Zajęcia edukacyjne „Myjesz ręce – ale jak?”

12.06.2018, godz. 15.30 - Program artystyczny na zakończenie roku przedszkolnego, gr. Pszczółki

13.06.2018, godz. 9.15 – Teatrzyk  „Lwi król” Agencja Prima

15.06.2018, godz. 15.30 - Program artystyczny na zakończenie roku przedszkolnego, gr. Biedronki

18 - 21.06.2018 - Wycieczka 4 - dniowa : Krynica Morska - Gdańsk - Gdynia - Sopot - Malbork, gr. Biedronki i gr. Pszczółki

24.06.2018, godz. 12.00 - Spektakl Rodziców; godz. 14.00 - Msza Święta

26.06.2018, godz. 15.30 -   Program artystyczny na zakończenie roku przedszkolnego, gr. Motylki

28.06.2018, godz. 12.00 - Warsztaty przyrodnicze "Damy rady na odpady".  Segregacja, recykling trudne sprawy, stają się łatwe kiedy można ich dotknąć i samodzielnie zgnieść twarda butelkę

Bardzo ważne!

Drodzy Rodzice!

Przypominam o obowiązku przyprowadzania do przedszkola  tylko zdrowego dziecka.

Do przedszkola nie wolno przyprowadzać dzieci przeziębionych, chorych. Pamiętajmy o innych dzieciach i o niebezpieczeństwie zarażenia. W początkowej fazie choroby dziecko najbardziej zaraża kolegów.

W przypadku choroby zakaźnej, zatrucia pokarmowego dziecka, są Państwo zobowiązani do niezwłocznego zawiadomienia nauczycielki lub dyrektora przedszkola.

Proszę pamiętać. Po  każdej dłuższej nieobecności dziecka z powodu  choroby,  w tym choroby zakaźnej należy dostarczyć dyrektorowi lub nauczycielce zaświadczenie lekarskie potwierdzające zakończenie leczenia i braku przeciwwskazań do uczęszczania dziecka do przedszkola.

S. Dyrektor