WARSZAWSKIE ZOO

MUZEUM ŁOWIECTWA I JEŹDZIECTWA

Szanowni Pańtwo,

W przedszkolu została wywieszona lista dzieci zakwalifikowanych do przedszkola na  rok szkolny 2018/2019.

Rodziców prosimy o złożenie pisemnego potwierdzenia woli zapisu dziecka do przedszkola do dnia 27.04.2018 r.

Druk do pobrania poniżej lub kancelarii przedszkola.

druk

Co nas czeka w kwietniu?

4.04.2018 -  Teatrzyk  - „Koziołek Matołek” Agencja Prima, godz. 9.15 /środa/

05.04.2018 –  Warsztaty przyrodnicze – „Przyroda wiosną ma buzię radosną”.  Jeżeli tylko pogoda pozwali,  to spotkanie odbędzie się na przedszkolnym podwórku.  Pojawiają się pierwsze wiosenne kwiaty oraz przychówek: kurczęta, kaczęta, młode króliczki a może nawet koziołki.

9.04.2018 – Koncert – „Legendy warszawskie: Wars i Sawa” /waltornia/ Bella Musica godz. 9.15

12.04.2018, godz. 12.30  - Wycieczka - Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży, Al. Solidarności - Lekcja biblioteczna , gr. Biedronki

15.04.2018 godz. 15.30 – Msza Święta w kaplicy sióstr

16.04.2018 – Warsztaty biblijne dla dzieci - Misterium Paschalne z Jasiem Pociechą - odwołane z powodu choroby prowadzącego

18.04.2018 – „Ceramika na wesoło” - lepienie gliną

19.04.2018, godz. 10.00 - Poznajemy historię Polski,  cz. II "Ostatni król Polski i utrata niepodległości państwa polskiego" - gr. Biedronki

26.04.2018 - Wycieczka do Ogrodu Zoologicznego w Warszawie, gr. Biedronki

27.04.2018 - Wyciecka do Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa, gr. Motylki i gr. Pszczółki

Bardzo ważne!

Drodzy Rodzice!

Przypominam o obowiązku przyprowadzania do przedszkola  tylko zdrowego dziecka.

Do przedszkola nie wolno przyprowadzać dzieci przeziębionych, chorych. Pamiętajmy o innych dzieciach i o niebezpieczeństwie zarażenia. W początkowej fazie choroby dziecko najbardziej zaraża kolegów.

W przypadku choroby zakaźnej, zatrucia pokarmowego dziecka, są Państwo zobowiązani do niezwłocznego zawiadomienia nauczycielki lub dyrektora przedszkola.

Proszę pamiętać. Po  każdej dłuższej nieobecności dziecka z powodu  choroby,  w tym choroby zakaźnej należy dostarczyć dyrektorowi lub nauczycielce zaświadczenie lekarskie potwierdzające zakończenie leczenia i braku przeciwwskazań do uczęszczania dziecka do przedszkola.

S. Dyrektor